Miniklerin Sevgilisi 'Minik Dualar' Topkapı'da

“Teşekkür Ederim Allahım” albümleriyle gönülleri fetheden Minik Dualar Grubu¸6 Eylül Cumartesi günü 22:00'de Ramazan etkinlikleri çerçevesinde Topkapı Kültür Park’ta sahne alacak.

“Teşekkür Ederim Allahım” albümleriyle gönülleri fetheden Minik Dualar Grubu¸ İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan etkinlikleri çerçevesinde Topkapı Kültür Park’ta sahne alacak. 6 Eylül Cumartesi günü İstanbullu sevenleriyle buluşacak olan Minik Dualar¸ saat 22.00’de sahne alacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültürel ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Kültür AŞ tarafından gerçekleştirilen Uluslar arası Ramazan Etkinlikleri¸ her kesimden seveni bulunan bir grubu daha İstanbullularla buluşturuyor.

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ertuğrul Erkişi tarafından kurulan Minik Dualar Grubu¸ Topkapı Kültür Park’ta sevenleriyle buluşuyor. 15 çocuktan oluşan ve çocuk dualarını besteleyerek söyleyen grubun “Teşekkür Ederim Allahım” isimli albümü geçtiğimiz yıl¸ çok satan albümler sıralamasında 4. olma başarısını yakalamıştı.

Tüm dünya çocuklarına hitap edebilmek için Ramazan ayı öncesinde 'Thank You Very Much O Allah' isimli İngilizce bir albüm de çıkaran Minik Dualar Grubu¸ Topkapı Kültür Park’taki konserlerinde bu albümlerinden de parçaları seslendirecek.  

Programın Adı              : Minik Dualar Grubu Konseri

Yer                                : Topkapı Kültür Parkı

Tarih                              : 06 Eylül 2008 CUMARTESİ  

20.00 – 21.00      : Temaşa Sanatları Gösterileri

21.00 – 22.00      : İBB Kent Orkestrası Mehter Konseri

22.00 – 23.30      : Minik Dualar Konseri